1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Bu Uygulamayı Denemeden Yeni Yıla Girmeyin!

Bu Uygulamayı Denemeden Yeni Yıla Girmeyin!


VidyoConnect

Mağazalarda yeni yıl müzikleri, ofiste yapılan kutlamalar, aileyle oynanan tombala, ağaçlar ve sokakları süsleyen kırmızı kurdeleler… Bunlar size neyi hatırlatıyor? Tadını çıkarın, çünkü yılbaşı köşeyi dönüp gelmek üzere!

Peki ya, etrafınızdaki her şey yılbaşına hazırlanırken Windows cihazlarınız ne durumda? Cihazınıza yılbaşı temali bir kap almaktan ya da ufak bir noel baba etiketi yapıştırmaktan bahsetmiyorum; onları en son ve en iyi yılbaşı uygulamalarıyla donatmaktan bahsediyorum! Gelin en iyi yılbaşı uygulamalarımıza bir göz atalım ve cihazınızı yeni yıla birlikte hazırlayalım.

Noel baba gibi görünmek için yaşlanmayı beklemenize ya da sakal uzatmanıza gerek yok! Işte sizi istediğiniz kadar yaşlandırıp noel babaya dönüştürecek bir uygulama; Create a Santa!

Bu uygulama ile kendinizi istediğiniz kadar yaşlandırabilir ve noel baba kostümü içinde görünebilirsiniz. Noel baba sakalı, bıyığı, gözlüğü ve şapkası giyebilir ve fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz!

Daha fazla meraklanmadan uygulamayı buradan indirin!


Resim-1

Siz doya doya eğlenirken çocuğunuzu hem eğitecek hem de meşgul edecek bir eğlence mi arıyorsunuz? O halde çocuklar için geliştirdiğimiz aşağıdaki uygulamalara bir göz atın.

Çocuklar için Noel Yapboz oyunu tüm küçük bulmaca meraklılarının severek oynayacağı bir oyun. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bu eğlenceli oyun ile çocuğunuz sadece keyifli vakit geçirmeyecek, aynı zamanda bilişsel becerilerini, el göz koordinasyonunu, şekil tanıma gibi görsel ve uzamsal becerilerini de geliştirecek.

Çocuklar için Noel Bulmaca oyunu ile çocuğunuz İngilizce harf ve sayı bilgisini arttıracak.

Çocuklar için Noel Yapboz oyununu Windows cihazınıza buradan, Windows Phone cihazınına buradan yükleyin!

Çocuklar için Noel Bulmaca oyununu Windows cihazınıza buradan, Windows Phone cihazınıza buradan yükleyin!


Resim-2

Eee yılbaşı demek sevdiklerinize hediyeler almak demek. Işte karar vermenizi kolaylaştıracak bir uygulama.

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni’nin Windows ve Windows Phone uygulamalarıyla dünyaca ünlü markalar %90’a varan indirimlerle Windows cihazlarınıza geliyor. Size ise sadece doğru hediyeyi seçmek kalıyor!

Markafoni Windows uygulamasına buradan, Windows Phone uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.


Resim-3

Eşine ayrı, çocuğa ayrı hediye. Ofis çekilişini unutma, en yakın arkadaşı atlama. Bu kadar çok insana en güzel hediyeler Trendyol’da!

Trendyol.com’un Windows’lu cihazlar için geliştirdiği uygulaması ile sevdikleriniz için en güzel yılbaşı hediyelerini yüzlerce ürün arasından kolaylıkla seçebileceksiniz.

Trendyol Windows uygulamasına buradan ulaşın.


Resim-4

Sayısal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara… Yeni yıla zengin gireceğim diye hepsini oynadın. Sıra geldi sonuçları görmeye. İşte bütün sonuçlara tek bir tık ile ulaşabileceğin uygulama: Şans Oyunları Sonuçları.

Bu uygulama ile sadece çekiliş sonuçlarını görmekle kalmıyor, aynı zamanda şanslı sayılarınızı kendiniz de üretebiliyorsunuz.

Bu yıl büyük ikramiye sana çıkacak mı? Öğrenmek için Windows Phone’una uygulamayı buradan indir.


Resim-5

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap