1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy S4 ve Yeni Bazı Özellikleri

Samsung Galaxy S4 ve Yeni Bazı Özellikleri


Android 4.2.2 ile gelen Galaxy S4 iyi bir kameraya sahip olmanın yanı sıra quad-core işlemcisi ile göz kamaştırıyor. TV/DVR kontrol desteği direkt cihazın üzerinden gelen özelliklerden. NFC özelliği ise benim çok kullanmadığım fakat meraklılarının hoşuna gidecek olanlardan bir tanesi. Micro-SD kart slotu ve değiştirilebilir pil gelen standart özellikler arasında.

Tabi yine plastik olan kasası ilk bakışta ucuz bir telefon havası yaratmıyor değil. HTC One ve IPhone 5’e göre kıyasladığınızda daha az sağlam bir görüntüsü olduğu apaçık ortada.

5″ ekran büyüklüğü ise rakiplerine göre yine cihazın öne çıktığı bir konu. Ve tabi ki 13 megapixel olan kamerası.

Aşağıda cihaz ile ilgili bazı resimleri ve bir filmi de bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 İncelemesi from MSHOWTO on Vimeo.

Samsung Galaxy S4 İncelemesi

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap