1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Azure Servisleri ile Tarımsal İnovasyon

Azure Servisleri ile Tarımsal İnovasyon

IMG_0748

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018’de MVP’imiz ve MshowtoTopluluk Lideri Mustafa Kara’nın Dutchsprouts ve Springg yazılımla birlikte gerçekleştirmiş olduğu oturumun videosu.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018, Azure MVP, MVP, Mustafa Kara, Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018, Dutchsprouts, Springg Yazılım,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap