1. Ana Sayfa
  2. Open Source
  3. Python’da Sayılar – Python 04

Python’da Sayılar – Python 04


Ruijie Teknoloji Günü

Python bilimsel araştırmalar ve projeler de sıklıkla kullanılan dillerden bir tanesidir. Python dili sayılar ve dizgiler(strings) üzerinde oldukça esnek kullanım sağlamaktadır. Bu temel sayılar videomuzda Python dilinde temel olarak sayıların nasıl kullanılacağını inceliyor olacağız.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

 Referanslar

www.mshowto.org

 TAGs:pyhton’a giriş, videoları, , Python Veri Tipleri

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap