İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Webcast Serisi: 3 MVP 1 Azure

Webcast Serisi: 3 MVP 1 Azure

Microsoft Azure Webcast serisi başlıyor. Mshowto ekibinin deneyimli yazar ve yöneticileri Mustafa Kara, Baki Onur OKUTUCU ve Önder Değer birlikte demolar yaparak gerekleştirecekleri bir webcast serisi planladılar. Tamamen ücretsiz ve kayıt olmanıza gerek bile olmayacak bu Azure Webcast’lerine günü geldiğinde aşağıdaki tek linkten katılabileceksiniz.

Bu etkinliklere tüm ilgili takipçilerimiz davetlidir. Takvimlerinizde şimdiden yer ayırın…

Başlık

Konuşmacı

Tarih

Saat

Katılım Linki

Microsoft Workshop: Lift and Shift/Azure Resource   B. Onur Okutucu 20 Ekim 2018  

 

 

 

 

 

 

 

21:00 – 22:00

 

 

 

 

 

 

 

 

https://goo.gl/N5kWG9

Microsoft Cloud Workshop: Enterprise-Class Networking Önder Değer 25 Ekim 2018
Microsoft Cloud Workshop: Continuous Delivery in VSTS and Azure  B. Onur Okutucu 27 Ekim 2018
Microsoft Cloud Workshop: and disaster recovery  Mustafa Kara 01 Kasım 2018
Microsoft Cloud Workshop: Containers and B. Onur Okutucu 10 Kasım 2018
Microsoft Cloud Workshop: Securing PaaS  Önder Değer 14 Kasım 2018
Microsoft Cloud Workshop: OSS DevOps Mustafa Kara 06 Aralık 2018
Microsoft Cloud Workshop: SQL Server Hybrid Cloud  Önder Değer 13 Aralık 2018
Microsoft Cloud Workshop: Linux Lift & Shift Mustafa Kara 27 Aralık 2018

 

TAGs: Mustafa Kara, Baki Onur Okutucu, Önder Değer,Azure Webcast,Azure Demo,Azure Türkçe Webinar, Azure OSS DevOps,Linux Lift & Shift, Securing PaaS,SQL Server Hybrid Cloud,Container and DevOps, Lift & Shift/ARM,Azure SR,BCDR,Azure Backup,Class Networking

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap