İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Android için Office Paketi Bu Hafta Geliyor! Google Play’den, İndirin, Yükleyin, İlk Ay Ücretsiz Kullanın

Android için Office Paketi Bu Hafta Geliyor! Google Play’den, İndirin, Yükleyin, İlk Ay Ücretsiz Kullanın


VidyoConnect

3 aylık preview süresinden sonra artık Android cihazlarınıza Word, Excel ve PowerPoint’i indirmeye hazır olun. Bu hafta Andoid Play’den indirilebilir olarak karşımıza Microsoft Office paketi çıkıyor olacak. Aynı ürün bildiğiniz gibi zaten çokta kısa olmayan bir süredir IOS cihazların kullanımı için Apple Store’de bulunuyordu. Özellik olarak baktığımızda IOS için kullanılan ürünün birebir aynısı olacağını söyleyebilirim.


Resim-1

Onedrive ve Dropbox entegrasyonu, son açılan dosyaları hatırlayabilmesi, kolayca browse yapılabilmesi ile aslında oldukça kullanışlı. Fakat ilk ayın ücretsiz kullanılması sonrasında ürünü bir Office 365 hesabına bağlamanız gerekiyor. Yani ilk ay trial olarak kullanabilirsiniz fakat sonrasında bir Office 365 planı dahilinde kullanabilirsiniz.


Resim-2

Ürün 7″ ve üstü cihazlarda çalışıyor yani akıllı telefon veya Phablet kullanıcıları maalesef ürünü kullanamayacaklar.


Resim-3

Ürün çıktıktan sonra bir inceleme yazısı daha yazıyor olacağım. Merak edenler takibe devam etsinler.


Resim-4

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap