İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. msHOMETO Etkinliğini Geçtiğimiz Hafta Gerçekleştirdik

msHOMETO Etkinliğini Geçtiğimiz Hafta Gerçekleştirdik

mshowtokapak

Neredeyse hepimizin evden çalışmak zorunda kaldığımız bugünlerde MSHOWTO ekibi olarak çok değerli konuşmacıların yer aldığı ve 10 saate yakın aralıksız canlı yayın yaptığımız msHOMETO etkinliğimizi 04 Nisan günü tamamladık.

Ekip olarak her zaman yeni fikirler üretmekten ve bunları hayata geçirmekten büyük bir keyif alıyoruz, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte tam anlamıyla böyle oldu. 12 değerli konuşmacının evden/uzaktan güvenli, hızlı ve konforlu çalışmayı anlattığı bir etkinliği birçok teknik soruna rağmen tamamlamış olmak bizleri yine çok mutlu etti 🙂

Her zaman söylediğimiz gibi birlikte bir şey üretmenin keyfi her zaman çok daha fazladır ve bizleri yalnız bırakmayıp her an destekleyen bir kitlenin yanımızda olduğunu bilmek ise bizlere daha büyük bir enerji ve mutluluk sağlamakta. Yine en büyük teşekkürü ilk olarak takipçilerimize ve sonrasında tüm konuşmacılarımıza sunuyoruz.

Twitch kanalımızda yayınladığımız online etkinliğe ait birkaç kareyi sizlerle paylaşmak isteriz.

Çiğdem Kayalı, Ozan Öncel ve Mehmet Üner

Emre Aydın, Emre Erbulmuş ve Atıl Gürcan

Gökhan Şenyüz, Mustafa Kara ve Bahar Durmuş

Serkan Duran , Cüneyt Ekrem Orhun ve Hasan Dimdik

Etkinlik günü planlama yapmamıza rağmen sağlık durumlarından dolayı aramızda olamayan ama ilk andan son ana kadar bizleri destekleri ile yalnız bırakmayan Ömer Üçler ve Onur Yüksektepeli‘yide ayrıca teşekkür ediyor, geçmiş olsun diyoruz.

TAGs: , , ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda Mayasoft'ta Teknoloji Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap