İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 2 Dakikada Hacker Olmak İsteyen Var mı?

2 Dakikada Hacker Olmak İsteyen Var mı?

Efenim ufaklıktan beri laptop’ının başında 2 dakikada bir yerleri hackleyen, klavyede bastığı hiç bir tuşun farkında olmasa da pata küte ortalığı dağıtan adamlara hem özenmişimdir, hem de gülüp eğlenmişimdir. Eğer sende filmlerde gördüğün, rastgele tuşlara basarak birkaç dakikada FBI’ı, CIA’i hatta tüm Amerika’yı çökerten ’lara özeniyorsan, 2 dakikada onlar gibi olabilirsin.

Bizim işsiz güçsüz elemanlar gidip sırf bu iş için hackertyper.com adında bi’ site hazırlamışlar. Rastgele tuşlara bastığında önündeki ekranda kodlar pata küte yazılmaya başlıyor. Eğer web sayfası üzerinde bi’ yerin şifresini kıramamak istersen”Caps Lock” tuşuna bastıraraktan kütürt diye “ACCESS DENIED” hatasını alabilir, yok ben zeki çocuğum hemen hacklerim dersen ; Alt tuşuna basarak -kafanın içinde çalan- “Kim Milyoner Olmak İster’in” doğru cevap müziği eşliğinde “ACCESS GRANTED” yazısını görebilirsin.

Tebrikler ! Artık sende bir hackersın !

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2005 yılında bilgisayar hayatımda tam anlamıyla yer edindi. Windows serüvenim de tam bu noktada Windows 95-98 ve XP ile başladı. O günden bu yana Windows işletim sistemlerini kurcalamayı hep sevmişimdir. Bunun dışında 2009 yılında eğitime başladığım İTO Anadolu Teknik Lisesi’nde Network ve Sistem konularına yöneldim. Comptia+ ve Cisco IT Essentials sertifikalarını aldıktan sora Cisco sertifikasyon programlarına katıldım ve halen bu program dahilinde network eğitimi almaktayım. Şuan “Sosyal Medya Araştırmacılığı” ve kişisel blog adresimde yazarlık yapıyorum.

Yorum Yap