İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Yeni Dönemde 10 VMware vExpert Çıkartmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz

Yeni Dönemde 10 VMware vExpert Çıkartmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz
+ - 0

Dün itibari ile 2020 yılının 2 çeyreğinde yapılan  başvuru sonuçları açıklandı.Teknik sertifikalar ve ünvanlar konusunda açık ara yıllardır ilk sırada ve öncü olan MSHOWTO Topluluğumuzun değerli yazarları VMware vExpert‘lik konusunda da bizleri yine gururlandırdı.

MSHOWTO olarak 15 yıldır her zaman en güncel, en kaliteli Türkçe içerikleri sizlerle buluşturmayı kendimize amaç edindik ve on binlerce takipçiye ulaşarak paylaşmanın, onlara destek olmanın, birlikte bir şeyler üretmenin keyfini, mutluluğunu yaşadık.

Bu senede bu ünvanı taşıyacak 10 değerli yazar ve yöneticimizi tebrik ediyor, daha nice başarılar diliyoruz.  Merak edenler yazıya bu linkten erişebilirler. Bu sene olduğu gibi seneye de umarız bu başarımızı yeni vExpert‘lerimizle arttırarak devam ettiririz.

 

 

 

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap