1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Azure
  3. Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – Uygulama Nasıl Yayınlanır – Bölüm 4

Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – Uygulama Nasıl Yayınlanır – Bölüm 4

Kurumsal ihtiyaç ya da düşünülen fikirlere bağlı olarak, birçok uygulama geliştirilmektedir. Geliştirilen uygulamalar, başarılı ve performans işlem yapabilmesi amaçlanmaktadır. Uygulamaların, istenilen başarılı ve performans gibi çalışabilmesi için, esnek çalışma ortamlarına ihtiyaçları duyulmaktadır. Söz konusu gereksinim, mimarisinin oluşturma sebeplerinden biri karşımıza çıkmaktadır.

Değişim süreçleri, değişime karşı dirençleri oluşturur. Meydana gelen direnç ise, adaptasyon sürecinde yeni adımların atılmasına neden olmaktadır.

Windows Platform ile uygulamalar, esnek çalışma ortamına sahip olabilmektedir. Sağlanan esnek çalışma ortamı ile uygulamalar, kullanıcı yoğunluklarının değişiklik gösterdiği durumlarda hızlı ve ekonomik olarak, alt yapı gereksinimleri şekillenmektedir. Bu sayede iş uygulamaları, sürekli, başarılı ve istenilen performans ile çalışmaya devam edebilmektedir.

Daha önce https://www.mshowto.org‘dan Azure web seminerlerinin başladığının bilgisini vermiştik. Bu web seminerinde ise, seminer serisinin üçüncü bölümü olan, Platform ile Uygulama Yayınlama Süreçleri” konusunun anlatımını gerçekleştirdik.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İbrahim ATAY, 2006 yılında itibari ile profesyonel olarak uygulama geliştirmeye başlamıştır. 2007 yılında C# ve. Net ile tanışarak çeşitli uygulamalar geliştirmiştir. Şuanda Bilge Adam Bilişim Hizmetleri şirketinde yazılım ve veritabanı danışmanı olarak çalışmaktadır. Kişi ile ilgili daha detaylı bilgi için blog (http://www.ibrahimatay.org) adresini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap