1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. Windows Sistemlere Yönelik Saldırı ve Savunma Eğitimine Davetlisiniz

Windows Sistemlere Yönelik Saldırı ve Savunma Eğitimine Davetlisiniz

Mshowto yazar ve yöneticilerimizden Hasan Dimdik ve EMA Security‘den Enes Aslanbakan ile birlikte 10 Eylül (Yarın) saat 14:00′da twitch.tv/mshowto kanalımızda sizlere uygulamalı olarak Sistemlere Yönelik Saldırı ve Savunma Eğitimi gerçekleştirecekler.

Bu eğitime katılacak 3 kişiye Enes Aslanbakan’ın Windows Sistemlere Yönelik Saldırı ve Savunma Eğitimi kitabını hediye edeceğiz. Yayın saati tek yapmanız gereken twitch.tv/mshowto kanalımıza girmek. Keyifli eğitimler.

TAGs: mshowtoonline, Windows güvenlik, windows saldırı teknikleri, windows güvenliği eğitimi

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. servanoral_avatar
    1 sene önce

    Enes Bey’e ve Hasan Bey’e Windows Sistemlere Yönelik Saldırı ve Savunma Eğitiminden ki değerli emekleri ve gönderdikleri Enes ASLANBAKAN ın yazdığı aynı konulu kitap nedeniyle müteşekkirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir