1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Visual Studio 2017, 7 Mart’ta Çıkıyor!

Visual Studio 2017, 7 Mart’ta Çıkıyor!

2017 7 Mart’ta çıkıyor! 28 Ocak 1997’de duyurulan üzerinden 20 yıl geçti. Visual Studio’nun 20. yılında; ’nin çıkışı ilk gün keynote ve demolar, ikinci gün de Virtual Training içeren 2 günlük bir event ile gerçekleşecek.

Kayıt olmak için https://launch.visualstudio.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

 

TAGs : visual studio, , , , visual studio 97, visual studio 2017, , , ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mert Yeter, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. Yazılım dünyasına üniversitenin ilk yıllarında aldığı QBasic ile başlayan Mert, .NET ve SQL Server gibi Microsoft teknolojileri ile devam etmiş; yüksek lisans tezini ise Linux konusunda yapmıştır. Netaş ve Ziraat Teknoloji gibi sektörün önde gelen firmalarında C#, .NET, SQL Server, Cisco Contact Center ürünleri ve Linux üzerine çalışmış, bir çok firmaya da bu konularda danışmanlık vermiştir. Şu anda da Done'de Cloud Development Manager olarak Azure, .NET Core, SQL Server, Docker vb güncel teknolojiler üzerinde çalışmaktadır.

Yorum Yap