İlginizi Çekebilir
Nedir Bu LINQ?
  1. Ana Sayfa
  2. Visual Studio
  3. Visual Studio 2015 Yayınlandı

Visual Studio 2015 YayınlandıResim-1

, geçtiğimiz günlerde 2015 sürümünü yayınladı. 2015 ile birlikte .Net 4.6 sürümü de yayınlandı.


Resim-2

Aynı zamanda Cordova özellikleri de sürümle beraber gelen özellikler arasında yer almaktadır. Bu özelliklerin amacı bütün platformlar üzerinde yazılım geliştirmenin amaçlanmasıdır. Böylece Linux ve Mac işletim sistemlerinde de Visual Studio ile yazılım geliştirilebilecektir. Aynı zamanda IOS ve Android uygulamaları da geliştirilebilecektir.


Resim-3

Visual Studio sürümleri ;

https://www.visualstudio.com/downloads/download-visual-studio-vs adresinden indirilebilmektedir.


Resim-4

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap