1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Vista SP2 Gün Sayıyor


0

Winfuture.de sitesinin bildirdiğine göre Windows Vista için çıkarılacak olan ikinci hizmet paketinin ilk RC sürümünü Techbeta-programına katılan testçilere dağıtıldı. Bu sebeple halka açık bir RC sürümün ise yakın zamanda çıkması bekleniyor.

Kapalı test sürecine giren final adayının derleme numarası 6002.16659.090114-1728. Derleme uzantısı çözümlendiğinde Microsoft’un orijinal çıkış tarihini tutturabileceği ve önceden iddia edildiği gibi bir gecikmenin meydana gelmeyeceği sonucuna ulaşılıyor.

Daha önceleri Service Pack 2’nin halka açık sürümünün şubat ayında yayımlanacağı düşünülmüştü ve sonrasında ise bazı sebepler yüzünden gecikeceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Son gelişmelerin ışığında Vista Service Pack 2’nin fazla gecikmeye uğramadan piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Bilgi için: Microsoft

Telefon: (212) 258 59 98 pbx

Kaynak: www.veteknoloji.com/

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz