1. Ana Sayfa
  2. Haberler

ADSL’de İndirim


0

TTNET’in müzikli, videolu, oyunlu dünyasına giriş yüzde 50 indirimli… Kampanya kapsasamında 1 Şubat-31 Mart 2009 tarihleri arasında TTNET ADSL’e 24 ay abone olan müşteriler yüzde 50’ye varan indirimden yararlanabiliyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılar özetle şöyle:

  • Modemli tarife seçenlere de modem hediye olarak veriliyor.
  • Ücretlere %18 KDV ve %15 ÖİV dahil. Bağlantı ücreti 29 TL 1 defaya mahsus olarak alınıyor. Dilerseniz ayda 3 TL olmak üzere 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.
  • Kampanya eski TTNET aboneleri için geçerli değil. 31 Ocak 2009 tarihinden sonra ADSL hattını iptal ettirmiş müşteriler bu kampanyadan yararlanamıyor.
  • Limitli Paketlede kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendiriliyor.
  • İndirim süresi boyunca müşterilerimiz tarife hız ve paketlerini değiştiremeyecek. İndirim süresi bitiminden itibaren 24 aylık abonelik taahhütü süresince, müşteriler kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabilecekler. Düşük ya da yüksek tarife hız ve paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecek.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacak.
  • Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durmunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacak. Modem hediyeli seçenekten yararşlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve modem ücretleri (kablolu modem için 50 TL, kablosuz modem için 125 TL) geri alınacak.
  • Ayrıca varsa ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecek.

Kaynak: www.sabah.com.tr

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap