İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Vine, Windows Phone 8 İçinde Yayında!


+ - 0

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Lafı fazla uzatmadan hemen haberimi vereyim: Windows Phone 8 işletim sistemi de Twitter’ın 6 saniyelik video servisi Vine’ın uygulamasına kavuştu.


Resim-1


Resim-2


Resim-3


Resim-4

Geçen ay Lumia 1520, 1320 ve 2420 cihazlarının lansmanının yapıldığı Nokia World etkinliğinde, Twitter inceden müjdeyi vermişti. Sonunda da çok geçmeden Vine Windows Phone Market’te yerini aldı.


Resim-5


Resim-6

Bildiğiniz gibi uygulama ilk olarak IOS’a, daha sonra Android’e gelmişti. Uygulamanın Windows Phone sürümünde de Vine’ın diğer işletim sistemlerindeki tüm özellikleri var. Hatta bu özelliklere ek olarak Windows Phone sürümünde takip ettiğimiz kişileri ana ekrana sabitleyebiliyoruz. Bunun yanında Vine Windows Phone’un kamera lensi ile de uyumlu çalışıyor.

Uygulamayı bu adresten indirebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yazar Hakkında

2005 yılında bilgisayar hayatımda tam anlamıyla yer edindi. Windows serüvenim de tam bu noktada Windows 95-98 ve XP ile başladı. O günden bu yana Windows işletim sistemlerini kurcalamayı hep sevmişimdir. Bunun dışında 2009 yılında eğitime başladığım İTO Anadolu Teknik Lisesi’nde Network ve Sistem konularına yöneldim. Comptia+ ve Cisco IT Essentials sertifikalarını aldıktan sora Cisco sertifikasyon programlarına katıldım ve halen bu program dahilinde network eğitimi almaktayım. Şuan “Sosyal Medya Araştırmacılığı” ve kişisel blog adresimde yazarlık yapıyorum.

Yorum Yap