1. Ana Sayfa
  2. Seminerler
  3. Türkiye Dijital Dönüşümün Neresinde Etkinliğine Davetlisiniz

Türkiye Dijital Dönüşümün Neresinde Etkinliğine Davetlisiniz

040318_0954_TrkiyeDijat1.png
JFORCE - Dell Technologies İşbirliği Başlıyor!

14 Nisan 2018 Cumartesi günü Microsoft Türkiye İstanbul Ofisinde değerli konuşmacıların yer alacağı TÜRKİYE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN NERESİNDE? Etkinliğimiz ile sizlerleyiz.

Etkinliğe ait programı ve afişi aşağıda bulabilirsiniz.


Gelin siz de bu etkinlikte yerinizi alın ve en deneyimli isimlerden dijital dönüşüm stratejilerini dinleyin…

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Program
08:30 – 09:00 Açılış
09:00 – 10:15 Panel

(Bu oturumda Mustafa Kara moderatörlüğünde sektörün bu alandaki önemli isimlerinden Zehra Öney, Dr. Serhat Tatlı ve Murat Erdör Türkiye’de Dijital Dönüşüm var mı, ne kadar başarıyla ilerliyor ve çıktıları nelerdir konularını tartışacaklar)
10:15 – 10:30 Ara
10:30 – 11:15 Dönüşüm ve Bulut Bilişim

(Microsoft MVP Barış Kanlıca bir şirketin dijital dönüşüm yol haritasını çıkartacak)
11:15 – 11:30 Ara
11:30 – 12:15 Müşteriler Dijital Ya Siz?

(Omerd İş Geliştirme Müdür sosyal medya üzerinde elde tutmanın sırlarını sizlerle paylaşacak)
12:15 – 13:00 Öğle Arası ve Networking
13:00 – 13:45 Proje Maliyetlerini Azaltmanın Stratejisi

(Wissen Akademie’den Volkan Türkyılmaz dönüşüm projelerinde maliyeti azaltmanın stratejisini anlatacak)

TAGs: Zehra Öney,Dr. Serhat Tatlı ,Murat Erdör,Serkan Esen,Mustafa Kara,Barış Kanlıca,Volkan Türkyılmaz,Dönüşüm ve Bulut Bilişim,Türkiye Dijata Dönüşümün Neresinde,Proje Maliyetlerini Azaltmanın Stratejisi,Müşteriler Dijital Ya Siz?,mshowto dijital dönüşüm semineri,mshowto seminer,değişim doktoru, değişim doktoru Dr.Serhat Tatlı

JFORCE - Dell Technologies İşbirliği Başlıyor!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap