1. Anasayfa
 2. Haberler

Turkcell’e Yeni Bir Ödül Daha


0

14 Nisan günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezinde Management Centre Türkiye tarafından düzenlenen 15. İK Zirvesi’ nde verilen “İnsana Saygı” Ödüllerinde, Turkcell yeni bir ödül alarak yine Türkiye’ de öncü bir kurum olduğunu göstermiş oldu. “En Çok Başvuru Yapılan Şirket” ödülüne layık görülen şirket böylelikle Türkiyede en çok çalışılmak istenilen şirket olduğunuda ispatlamış oldu.

İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş Turkcell adına ödülü alırken yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi.  “Turkcell, teknoloji ve iletişimdeki öncülüğünün yanı sıra istihdam alanında da lider bir kuruluş. Biz istihdama sağladığımız katkıyı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz. “İnsanımıza yatırım yapma” vizyonuyla istihdam yaratıyor ve çalışanlarımızın memnuniyetini en önemli önceliklerimizin arasına koyuyoruz. 2009 yılında Turkcell Grup’a 343 bin iş başvurusu yapıldı. Bu rakam ve ödül gösteriyor ki, Turkcell Türk insanının en çok çalışmak istediği şirkettir. Bu bizim için çok büyük bir başarıdır” dedi.

Selen Kocabaş aynı zamanda en başarılı 10 İK Yöneticisinden biri seçilerek Turkcell adına ikinci gurur kaynağı oldu.

Haber: Burak Ceylan

burak.ceylan@mshowto.org

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir