1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Teknolojinin Geleceğini Konuşalım!


0

General Electric (GE), GE Global Research Center’ın araştırmacılarıyla teknolojinin geleceğini konuşabilecekleri bir forum imkanı sunuyor. GE’den yapılan açıklamaya göre firma, teknoloji meraklılarına, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, “dünyanın en büyük araştırma laboratuvarlarından biri olan” GE Global Research Center’ın araştırmacılarıyla, teknolojinin geleceğini konuşabilecekleri bir forum imkanı sağlıyor.

GE Global Research biriminin blogu olan From Edison’s Desk’te (Edison’un Masasından) her hafta, teknoloji uzmanlarından birinin teknoloji ve bilim alanlarındaki en güncel konular ve öncü çalışmalar hakkında merak uyandıran yazıları yer alıyor.

Blog, teknoloji meraklılarına, GE’nin araştırma laboratuvarlarında olup bitene göz atma fırsatı sunarken; enerji, sağlık, güvenlik ve ulaşım gibi kilit alanların gelecekteki teknoloji trendleriyle ilgili analizler ve yorumları da içeriyor.

Okuyucuların ayrıca güncel teknoloji konuları hakkındaki görüş ve yorumlarını da paylaşabilecekleri From Edison’s Desk’e “http://www.grcblog.com/” adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz