1. Anasayfa
 2. Haberler

Teknolojinin Geleceğini Konuşalım!


0

General Electric (GE), GE Global Research Center’ın araştırmacılarıyla teknolojinin geleceğini konuşabilecekleri bir forum imkanı sunuyor. GE’den yapılan açıklamaya göre firma, teknoloji meraklılarına, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, “dünyanın en büyük araştırma laboratuvarlarından biri olan” GE Global Research Center’ın araştırmacılarıyla, teknolojinin geleceğini konuşabilecekleri bir forum imkanı sağlıyor.

GE Global Research biriminin blogu olan From Edison’s Desk’te (Edison’un Masasından) her hafta, teknoloji uzmanlarından birinin teknoloji ve bilim alanlarındaki en güncel konular ve öncü çalışmalar hakkında merak uyandıran yazıları yer alıyor.

Blog, teknoloji meraklılarına, GE’nin araştırma laboratuvarlarında olup bitene göz atma fırsatı sunarken; enerji, sağlık, güvenlik ve ulaşım gibi kilit alanların gelecekteki teknoloji trendleriyle ilgili analizler ve yorumları da içeriyor.

Okuyucuların ayrıca güncel teknoloji konuları hakkındaki görüş ve yorumlarını da paylaşabilecekleri From Edison’s Desk’e “http://www.grcblog.com/” adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir