İlginizi Çekebilir
Microsoft iPhone’da
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Sitemiz Yazarlarına MVP (Most Valuable Professional) Ünvanı!!!

Sitemiz Yazarlarına MVP (Most Valuable Professional) Ünvanı!!!


Ruijie Teknoloji Günü

Sitemiz yazarlarından ve Önder Erünsal’a Exchange Server kategorisinde MVP (Most Valuable Professional) ünvanı verilmiştir. Başta Microsoft Türkiye olmak üzere tüm Microsoft yetkililerine teşekkürü borç biliriz.

MVP Nedir ?

Microsoft’un En Değerli Profesyonelleri (MVP’ler) bir veya daha fazla sayıdaki Microsoft ürünü konusunda bilgisini kanıtlamış, bilgi ve deneyimlerini sektördeki diğer profesyonellerle gönüllü olarak paylaşan uzmanlardır. Microsoft için müşterilerden alınan geri bildirimler hayati düzeyde önem taşımaktadır. Bu noktada MVP’ler, geri bildirim döngüsünün önemli bir parçası olmakta ve Microsoft ile müşterileri arasındaki bir başka iletişim yolunu oluşturmaktadırlar. MVP programı onbir yıldan uzun süredir devam etmekte ve 81 ülkeden 3000’i aşkın MVP ile temsil edilmektedir.

MVP programı hakkında daha fazla bilgi için: http://mvp.support.microsoft.com sayfasını kullanabilirsiniz.

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap