İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Sistem Uzmanlarının Gelişimi

Sistem Uzmanlarının Gelişimi


Sistem Uzmanlarının yıllar içerisindeki gelişimlerini anlatan bir resim. Bulut teknolojileri, Sistem Uzmanları için yolun sonu anlamına mı geliyor? IT dünyasında kökten bir değişim yaşanmadığı oldu mu hiç?

server_room[1]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Doğduğu, ilk ve orta öğretimini tamamladığı Mersin'den çıkarak Ankara'da Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren yazarın son durağı, IT'nin kalbi olan İstanbul oldu. Sürekli hobi olarak uğraştığı bilgi teknolojilerini Bilge Adam'dan aldığı kurslarla ve proje çalışmalarıyla kuvvetlendirip, geçtiği sınavlarla MCP, MCSA ve MCITP sertifikalarını almaya hak kazandı. Yazar iş hayatında IT'nin farklı bir dalı olan yazılım yerelleştirme sektöründe idari yöneticilik ve aynı zamanda sistem yöneticiliği yaparken, iş harici zamanlarında başta Windows Azure olmak üzere bulut teknolojileri üzerine seminerlere katılmaya, araştırmalar yapmaya ve yazılar yazmaya devam ediyor.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 8 sene önce

    Kardeşim süper bir çalışma olmuş geçmişten geleceğe IT çalışanların durumunu gösteriyor. Yazı ve Makalelerin devamını bekliyoruz. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir