1. Ana Sayfa
  2. Configuration Manager (SCCM)
  3. Webcast Serisi 5 – System Center Configuration Manager 2007 R2 ile Dağıtım Sorunlarının Giderilmesi

Webcast Serisi 5 – System Center Configuration Manager 2007 R2 ile Dağıtım Sorunlarının Giderilmesi

MSHowto.org olarak hazırladığımız 20 adet webcast’den (online teknik seminer) beşincisini bu çarşamba gerçekleştirdik. Her Çarşamba 21:00-22:00 arası gerçekleştirdiğimiz ücretsiz online seminerlerimize katılmanızı öneriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz beşinci seminerin kaydına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Konu : System Center Configuration Manager 2007 R2 ile Dağıtım Sorunlarının Giderilmesi

İçerik : System Center Configuration Manager 2007 webcast serimizdeki son konu Software Distribution Troubleshooting.Bu webcastimizde yazılım dağıtımı sırasında karşılaşabileceğiniz sorunları ayrıntılı inceleyerek bu sorunlara çözüm önerilerini sunacağız.Özellikle raporlama ve log tracing ile sorunun analizi ve çözüm yöntemlerine odaklanacağız.

Danışman : Anıl Erduran

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Anıl ERDURAN, Istanbul'da dogdu. Profesyonel olarak 6 senedir, toplamda 8 senedir bilişim sektöründe çalısmaktadır. Üniversite egitimiyle birlikte sektörde çesitli kurumlarda sistem uzmanı pozisyonlarında görev yaptı. Halen Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde Sistem/Network eğitmeni olarak çalışmaktadır. Microsoft ürün ailesi ve network altyapıları ile ilgili çeşitli community ve basılı yayında how-to belgeleri hazırlamaktadır. Sahip olduğu sertifikalar MCSE+S+M 2003 CISCO CCNA JUNIPER JNCIA-ER MCITP MCT

Yorum Yap