1. Ana Sayfa
  2. Configuration Manager (SCCM)
  3. Webcast Serisi 4 – System Center Configuration Manager 2007 R2 ile Yazılım Dağıtılması

Webcast Serisi 4 – System Center Configuration Manager 2007 R2 ile Yazılım Dağıtılması

MSHowto.org olarak hazırladığımız 20 adet webcast’den (online teknik seminer) dördüncüsünü geçtiğimiz çarşamba gerçekleştirdik. Her Çarşamba 21:00-22:00 arası gerçekleştirdiğimiz ücretsiz online seminerlerimize katılmanızı öneriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz dördüncü seminerin kaydına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Konu : System Center Configuration Manager 2007 R2 ile Yazılım Dağıtılması

İçerik : Bu webcastimizde birçok kurumuun SCCM 2007 ile birlikte kullandığı Software Distribution mekanizmasını inceleyeceğiz.İçerikte sağlıklı bir şekilde program paketlerinin oluşturulması bunların dağıtılması ve raporlanması konularını inceliyor olacağız.

Danışman : Anıl Erduran

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Anıl ERDURAN, Istanbul'da dogdu. Profesyonel olarak 6 senedir, toplamda 8 senedir bilişim sektöründe çalısmaktadır. Üniversite egitimiyle birlikte sektörde çesitli kurumlarda sistem uzmanı pozisyonlarında görev yaptı. Halen Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde Sistem/Network eğitmeni olarak çalışmaktadır. Microsoft ürün ailesi ve network altyapıları ile ilgili çeşitli community ve basılı yayında how-to belgeleri hazırlamaktadır. Sahip olduğu sertifikalar MCSE+S+M 2003 CISCO CCNA JUNIPER JNCIA-ER MCITP MCT

Yorum Yap