1. Ana Sayfa
  2. Configuration Manager (SCCM)
  3. Webcast Serisi 3 – System Center Configuration Manager 2007 R2 Client Türleri ve Dağıtımı

Webcast Serisi 3 – System Center Configuration Manager 2007 R2 Client Türleri ve Dağıtımı


MSHowto.org olarak hazırladığımız 20 adet webcast’den (online teknik seminer) dördüncüsünü geçtiğimiz çarşamba gerçekleştirdik. Her Çarşamba 21:00-22:00 arası gerçekleştirdiğimiz ücretsiz online seminerlerimize katılmanızı öneriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz üçüncü seminerin kaydına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Konu : System Center Configuration Manager 2007 R2 Client Türleri ve Dağıtımı

İçerik : System Center Configuration Manager 2007 Webcast serimiz devam ediyor.Bu webcastimizde SCCM client tiplerini ayrıntılı inceledikten sonra discovery methodlarına ve client agent deployment metodlarına değineceğiz.

Danışman : Anıl Erduran

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İstanbul doğumlu ve Marmara Üniversitesi mezunudur. Mezuniyet sonrası kariyerine Bilge Adam Bilişim Teknolojileri Akademisi'nde Microsoft Certificated Trainer, Consultant ve Senior Consultant pozisyonlarında ve Data Market bünyesinde Danışmanlık Birim Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır. Microsoft bünyesinde tüm MEA bölgesindeki ülkelerde System Center ve Infrastructure projelerinden sorumlu Consultant olarak görev yaptıktan sonra, Aralık 2012 itibari ile KoçSistem bünyesinde danışman olarak çalışmaya başlamıştır. System Center Configuration Manager ürünü için 2010 ve 2011 yıllarında MVP (Microsoft Most Valuable Professional) ünvanı alan Anıl Erduran, 2013 yılında System Center Cloud & Datacenter Management alanında MVP seçilmiş ve uzun yıllar bu ünvanı korumayı başarmıştır. Şu anda Londra'da yaşayan Anıl Erduran AWS üzerinde çalışan Microsoft iş yüklerinden sorumlu EMEA Senior Partner Solutions Architect olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap