İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Open Source
  3. Python’da Sayıların Şekillendirilmesi – Python 05

Python’da Sayıların Şekillendirilmesi – Python 05


Ruijie Teknoloji Günü

Programlama dillerinde veri tipleri çok farklı şekillerde depolanabilir ve gösterilebilir. Bu videomuzda Python programlama dilinde sayıların formatı üzerine konuşacağız. Sayılarımızı farklı sayı birimleri ve formatlarında nasıl düzenleyeceğimizi konuşacağız.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: pyhton’a giriş, videoları, ,

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap