Prianto, Micro Focus’un Türkiye Distribütörü Oldu
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Prianto, Micro Focus’un Türkiye Distribütörü Oldu

0

Micro Focus, Prianto’ nun dağıtım haklarını genişleterek Türkiye, Birleşik Krallık ve Fransa’ da dağıtıcı olmasına onay verdi. Avrupalı yazılım distribütörü Prianto ve teknoloji üreticisi Micro Focus Fransa, İngiltere ve Türkiye’ de distribütörlük anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

Micro Focus, müşterilerin BT sorunlarını çözmeye ve bugünün ihtiyaçları ile yarının fırsatlarının nasıl dengelenebileceğine odaklanan, dünyanın en büyük kurumsal yazılım sağlayıcılarından birisidir.

Çözümlerinin dağıtım ağı’ nı genişletmeye karar veren Micro Focus, Prianto’yu Fransa, Birleşik Krallık ve Türkiye’deki yeni distribütörü olarak atadı.

“Uzun yıllara yayılan ilişkimizle, Prianto’nun Micro Focus bazında portföyünü yeni ülkelerle taçlandırmasından mutluluk duyuyoruz. Prianto, teknik iç görü ve benzersiz bir yaklaşım ile müşteri taleplerine özel çözümler sunarak teknolojimize değer katmaktadır.” Micro Focus Uluslararası Kanal Dağıtımı Yöneticisi Gareth de Laporte. “Ortak iş birliği yaparak, Micro Focus çözümlerinde iş ortakları ve müşterilerimize daha fazla başarı getireceğiz.” şeklindeki görüşünü büyük bir şevkle dile getirdi.

Prianto GmbH, bilgi teknolojisi alanında birçok iş kolunda katma değerli bir distribütördür. Prianto Group, dünya çapında 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve satış ve pazarlama tarafı ile pre-sales ve profesyonel alanlarda katma değerli hizmet sunmaktadır.

Prianto CEO’su Prianto William Geens “Yedi yıldır DACH bölgesinde Micro Focus’un güçlü bir stratejik ortağıyız ve bu başarılı iş birliği sayesinde dağıtım anlaşmamız yeni bölgelerimiz olan Fransa, Birleşik Krallık ve Türkiye’ ye de sirayet etti… Bu yeni fırsatlardan dolayı son derece gururlu ve mutluyuz ve DACH bölgesindeki deneyimimizi, yeni ülkelerdeki bayilerimizle uzun vadeli, güvenilir ve karlı, başarılı bir iş ilişkisi oluşturmak için kullanacağız.” diyerek yeni ülkelerde de başarı getireceklerine inandığını belirtti.

Bu atama ile Micro Focus, şirketin yaygınlığını artırmak için Fransa, İngiltere ve Türkiye genelinde, Prianto GmbH’nin binlerce kişiden oluşan uluslararası bayiler, sistem entegratörleri ve yönetilen hizmet sağlayıcılar (MSP’ler) networküne erişebilir oldu.

Micro Focus Hakkında

Micro Focus, dünya çapında on binlerce müşteriye temel BT unsurlarını yönetmek için yardımcı olan kritik görev teknolojisi sunar. Kurumlara aynı anda çalıştırmak ve dönüştürmeğe yönelik, stratejik hizmetleri ve kuruluşları desteklemesi ile güçlenen ve kapsamlı iş ortağı ağı, güvenlik için geniş teknolojiler seti, BT operasyonları, uygulama teslimi, yönetişim, modernizasyon ve analitik, işletmelere yenilikçi çözümler sunar.

Prianto GmbH Hakkında

Prianto, 2009 yılında William Geens ve Oliver Roth tarafından kuruldu ve şu anda kurumsal yazılım alanında Avrupa ve Kuzey Amerika’daki lider distribütörlerden biri. Şirket, mutlak ticari sadakate odaklanır ve sadece kanaldaki bayiler üzerinden satış yapar. Prianto, iş ortaklarına pre-sales desteği ve profesyonel hizmetlerin yanı sıra, yüksek satış ve idari alanda katma değerli hizmet sunar.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 3
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 1
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir