1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Office 365 Ürün Karşılaştırması – Hangi Ürün Sizin İçin Daha Uygun?

Office 365 Ürün Karşılaştırması – Hangi Ürün Sizin İçin Daha Uygun?

Bu yazıda hangi paketinin kendiniz için en doğru olduğunu bulabilmeniz için paketleri kısaca anlatıyor olacağım.

Bildiğiniz gibi Office 365’in 6 farklı paketi bulunuyor. Bunlardan üç tanesi iş diğer üç tanesi ise kurumsal paket olarak sınıflanabiliyor. 2014 aralık itibari ile fiyatları ise 11,50 TL’den başlayıp 46 TL’ye kadar devam ediyor. Tabi ki paketlerin her bir tanesi farklı özellikler içeriyor. Örneğin aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi “Office 365 İş Başlangıç” paketi kullanmaya başlarsanız bu paket ile beraber gelen bir Microsoft Office ürünü bulunmuyor. Ya da bir iş zekası çözümüne ihtiyacınız bulunuyorsa bu durumda Office 365 Kurumsal E3 paketini kullanmanız gerekmekte. Tablo aşağıdaki gibi. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa http://office.microsoft.com/tr-tr/business/FX104051403.aspx linkini de kullanabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (1)