1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office
  3. Office 2016 Ücretsiz Hızlı Kullanım Kılavuzları Hazır!

Office 2016 Ücretsiz Hızlı Kullanım Kılavuzları Hazır!

Sizlerin de bildiği gibi, geçen hafta bizler için çok heyecanlı bir haftaydı. 22 Eylül itibariyle Office 365 müşterilerimizi Office 2016 sürümü ile buluşturduk. Bu lansmanla birlikte, sizlerin Office 2016’ya çok daha hızlı adapte olmanız ve birlikte çalışmanın gücünü yaşamanız için Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote özelinde Hızlı Başlangıç Kılavuzu hazırladık.

İster bir önceki sürümden Office 2016’ya geçip yeni Office uygulamalarına hızlıca adapte olmak istiyor olun, isterseniz de Office ile tamamen yeni tanışarak en yeni özellikleri deneyimlemek istiyor olun, sizin için hazırladığımız Hızlı Kullanım Kılavuzu’nda yararlı bilgiler bulacaksınız.

Kullanım kılavuzunu her 3 Office sürümü için de kullanımınıza sunuyoruz. İstediğinizi indirin hemen faydalanın.

Windows için Office 2016

Windows için masaüstü Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 ya da OneNote 2016 için hazırladığımız Office 2016 Hızlı Başlangıç Kılavuzu’nu indirin.

Windows 10 için Office Mobile

Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile ya da Windows 10 OneNote uygulaması için hazırladığımız Office Mobile Hızlı Başlangıç Kılavuzu’nu indirin.

Mac için Office 2016

Mac için Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 ya da OneNote 2016 uygulamaları için hazırladığımız Mac için Office 2016 Hızlı Başlangıç Kılavuzu’nu indirin.

Office 2016 ile birlikte çalışmanın yeni yollarını keşfedeceğiniz bu başlangıç kullanım kılavuzları umarım işlerinize yarayacaktır.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

http://blog.microsoft.com.tr

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap