İlginizi Çekebilir
Office 2016 Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office
  3. Office 15 Geliyor Mu ?

Office 15 Geliyor Mu ?


Microsoft ‘un tartışmasız en iyi masaüstü çözüm paketi olan Microsoft Office, 2010 yılında pek çok diğer yeni ürün gibi yenilenmişti. Office 2010 ‘un yayınlanmasının ardından Office ekibi bir sonraki sürüm üzerinde çalışmaya başlamıştı.

Daha önce yayınlanan bir habere göre ‘in Technical Preview denen kısıtlı sayıdaki kullanıcıya açtığı programı başlamıştı. Detaylar için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Office 365 ve Bulut bilişim terimlerinin çok sık konuşulduğu bu dönemde Office 15 ‘inde bu platformlara entegre olarak çalışacağı ve bunları destekleyecek pek çok yeni özellik içereceğini varsaymak sanırım yanlış olmaz.

Hep beraber yeni versiyonun getirdiklerini göreceğiz. Önümüzdeki dönem Office kullanıcıları için çok ilginç deneyimleri beraberinde getirecek gibi duruyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ahmet Uygur , Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur.Sektöre üniversite yıllarında Microsoft Office eğitmenliği ile başlayan Ahmet, pek çok kurumsal firmaya eğitim vermiş , danışmanlık yapmıştır.2010 yılından itibaren Microsoft Türkiye'de Micorosft Office ürünleri üzerine teknoloji danışmanlığı yapmaya başlayan Ahmet ,2011 yılı başında Microsoft tarafından MVP unvanını almaya hak kazanmıştır.

Yorum Yap