İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office
  3. Office 2013 Versiyonları Ürün Bazlı Kıyaslama

Office 2013 Versiyonları Ürün Bazlı Kıyaslama


DMC Teknoloji

Office uygulamaları günümüz kullanıcısının en çok ihtiyaç duyduğu uygulamalar arasında geliyor. Her kullanıcının farklı ihtiyaçları olduğunu düşündüğümüzde bu kullanıcıların farklı uygulamalar kullanacağını öngörmek mümkün. Tüm kullanıcılara ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde Office uygulamalarını sağlamak için çeşitli paketler ya da lisanslama seçenekleri mevcut.

Office tarafında özellikle çok fazla versiyon bulunması nedeniyle uygulamaların nasıl doğru lisanslandığını ve bunlara nasıl sahip olunabildiğini bir tablo ile aktarmak istedim. Farklı kaynakları kullanarak derlediğim bu tablonun faydalı olacağını düşünüyorum.

Özetlemek gerekirse, Microsoft Office ürünlerine, ister kutu olarak, ister toplu lisanslama ile istenirse de artık abonelik ile sahip olunabiliyor.

Tabloya Microsoft ‘un sitesinden aldığım yaklaşık fiyat bilgilerini de eklemek istedim. Bu bilgilerin farklılık gösterebileceğini belirtmeden edemeyeceğim.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

DMC Teknoloji
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ahmet Uygur , Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur.Sektöre üniversite yıllarında Microsoft Office eğitmenliği ile başlayan Ahmet, pek çok kurumsal firmaya eğitim vermiş , danışmanlık yapmıştır.2010 yılından itibaren Microsoft Türkiye'de Micorosft Office ürünleri üzerine teknoloji danışmanlığı yapmaya başlayan Ahmet ,2011 yılı başında Microsoft tarafından MVP unvanını almaya hak kazanmıştır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. ahmetuygur_avatar

    Çok yararlı bir karşılaştırma hocam eline sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir