1. Anasayfa
 2. Haberler

Nette Sınırsız Sesli Görüşme


0

İkon Telekomünikasyon’un piyasaya Aralık ayı içinde sunduğu yeni ürünü İkonVoIP ADSL kullanıcılarına yurtdışında çok yaygın kullanılan VoIP (Sesin İnternet üzerinden taşınması) teknolojisi sayesinde sabit ücretle sınırsız şehirlerarası görüşme yapma imkanı veriyor.

İkonVoIP kullanıcıları evleri ve işyerlerinde bulunan genişbant İnternet erişimleri (ADSL, Kablonet, kiralık hat) sayesinde sabit fiyat ile şehirlerarası sınırsız telefon görüşmesi yapabilecekler. Amerika ve Avrupa’daki birçok ülkede görülen sınırsız görüşme hizmetleri ilk defa İkon Telekom tarafından Türk tüketicisine sunuluyor.

3 senedir lisanslı olarak Türkiye de faaliyet gösteren İkon Telekom geliştirdiği teknolojisi ve bilgi birikimi ile artık sınırsız görüşme rahatlığını Türkiye pazarına sunmanın zamanının geldiğine inanarak İkonVoIP ürünü ile aylık 34.90 YTL ye sınırsız şehirlerarası hizmeti vermeye başlıyor. Tüketiciler ADSL bağlantılarına takacakları bir telefon adaptörü ile bütün dünya ile görüşme imkanına sahip olabilecekler. Kullanıcılar, kişisel ve kurumsal olmak üzere toplam 9 ayrı fiyat seçeneğinden birini seçerek ister sınırsız olarak şehirlerarası görüşme yapabilecekler isterlerse başka bir paket seçerek Amerika ve bir çok Avrupa ülkesini de sınırsız arayabilecekler.

İkonVoIP Ürün ve Hizmet konseptine en uygun ürün olarak Cisco‘nun Linksys ürünlerini gören İkon Telekom, büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmesi planlanan ürün ve hizmetlerde geniş bir ürün yelpazesine sahip Linksys’in diğer ürünlerini de kullanmayı planlıyor.

İkonVoIP hakkında daha fazla bilgiyi www.ikontelekom.com.tr Web sitesinden alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir