1. Anasayfa
 2. Haberler

MyNet Basın Bülteni


0

BASIN BÜLTENİ

Bilgi İçin:

Müşteri Hizmetleri 0212 365 95 95 19-10-2006

arzu.karabulut@mynet.com

Reklam Yap, Çok Kazan, Az Öde!

Mynet, internet reklamcılığında kendine hızla yer edinen tıklama bazlı reklam modeli olan Adklik ile KOBİ’lere ulaşmayı hedefliyor.

Teknolojik dünyada internet reklamcılığına verilen değer ve önem her geçen gün artıyor. Yüzyılın en önemli icatlarından biri olan internet üzerinden yapılan reklam modelleri içerisinde klikleme bazlı reklam modeli, şirketlerin doğru kitleye çok daha küçük bütçelerle ulaşmasını sağlıyor. Kullanıcılarının hedef kitleye erişiminde etkin, ucuz, hızlı ve çabuk geri dönüş alabilecekleri kampanyalar düzenlemelerini sağlayan Adklik, küçük ve orta ölçekli tüm reklamverenlere ulaşmayı hedefliyor.

Az Ödeyerek Çok Kazanmanın Formulü…

Adklik ile reklamınız tıklandıkça fiyatlandırılıyor, siz de etkili reklam yaparak çok kazanıyorsunuz!

Adklik, üye reklamveren ve reklam ajanslarının verdiği reklamların, içerik hedefli olarak Mynet’te ve Adpartner üyesi web sitelerinde gösterilmesini sağlayan sistemdir.

Adklik, reklamverenlerin ya da reklamverenler adına hizmet veren ajansların, online olarak ürünlerine yönelik reklam kampanyalarını oluşturabilmelerine, gerçek zamanlı olarak kampanyanın performansını takip edebilmelerine, gerekli durumlarda anahtar kelimeleri ve kampanya yayın tercihlerini değiştirebilmelerine imkan sağlıyor.

Adklik, KOBİ’ler için en uygun reklam modeli…

Adklik reklam modeli, etkin ve çabuk geri dönüş sağlamasının yanısıra sunduğu fiyat avantajı ile KOBİ’ler için tercih edilen reklam modeli olmayı hedefliyor. Bu yeni reklam modeli ile ilaç sektörünün tüm yerli veya yabancı firmaları kurumsal sitelerini, hasta yakınlarına yönelik bilgi vermeyi amaçlayan sitelerini, ecza depoları ve eczacılarımız ise kurumsal sitelerini ve halka yönelik yaptıkları hizmetlerin duyurumunu yaptıkları sitelerini tanıtmaya yönelik reklam çalışmalarını, 10 YTL’den başlayan bütçelerle ve dönemsel ya da sürekli olarak değiştirilebilir yayın zamanlamaları ile alternatifli modeller sunuyor.

Adklik reklam modeli hakkında daha fazla bilgiye www.adklik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir