1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Sitemizden 4.MVP Gökhan Şenyüz Seçildi!!!


0

Sitemiz editörlerinden Gökhan Şenyüz Microsoft ürünleri ile ilgili yaptığı çalışmalardan dolayı Forefront alanında MVP (Most Valuable Professional) seçilmiş ve bu son değişiklikle editörlerimizden MVP unvanına layık görülen kişi sayısı 4’e çıkmıştır. Ünvanın açıklanmasından kısa süre sonra kendisiyle yaptığımız konuşmada duygu ve düşünelerini şu şekilde dile getirdi:

Uzun ve yorucu bir yol Bilişim Sektörü… Nerede başladığını bildiğimiz ancak nerede sonlanacağını asla tahmin edemediğimiz, yolda ki her durakta yeni sürprizler, yeni imkânlar (tabii ki yeni sorunlar :) ) ile karşılaştığımız, zaman zaman kaza yapıp bir önceki durağa döndüğümüz bir yol… İşte bu keşmekeş içerisinde kendi yolumu bulmaya ve çizmeye çalışırken MVP ünvanına layık görülmüş olmak benim için çok onur ve mutluluk verici. Hem Türkiye deki hem de Dünyada ki seçkin bir IT topluluğunun üyesi olmak, emeklerimin ve bilgimin karşılığını görebilmek, paylaşmak, üretmek ve öğretebilmek açısından beni daha da hırslandırdı ve heyecanlandırdı. Tabi ki artık üzerim(iz)de ki sorumluluk bir kat daha arttı. Bu sorumluluğun getirdiği ağırlığın sonuna kadar farkında olarak, artık daha iyisini, daha güzelini yapmakta görevimiz.

Umarım beni MVP ünvanına layık gören hiç kimseyi mahçup etmem. İlgilenen, destekleyen, yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürlerimle…

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz