İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Windows 10 IT Pro Hazırlık Powered by MVPs – Online Seminer Davetiyesi

Windows 10 IT Pro Hazırlık Powered by MVPs – Online Seminer Davetiyesi


Ruijie Teknoloji Günü

MVP Programı ve Windows IT Pro ekibi işbirliğiyle IT Pro Uzmanları için, Windows 10 Enterprise hakkında farkındalık ve ilk elden rehberlik sağlamak için dünya çapında * ücretsiz * bir dizi canlı web yayınları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Web yayınları katılımcı ülkelerin her birinden Microsoft MVP tarafından sunulacaktır. Windows 10 IT Pro Readiness web yayınları serisi siz IT Pro Uzmanları için Windows 10 Enterprise’™ın son özelliklerini öğrenmek ve aynı zamanda Windows MVP uzmanları ile iletişime geçebilmek için fırsattır.

  • Web yayınları 12 – 17 Ekim 2015 haftasında teslim edilecek.
  • Her webcast katılımcıların soruları ve içeriğe bağlı olarak 2 ila 3 saat kadar sürebilir.

Siz katılımcılara daha iyi donanımlı eğitimcilerden eğitim ve destek alabilmeniz için Windows Ekibi MVP’™lerimize teknik içerik desteği ve özel eğitim vermiştir. Umut ediyoruz ki siz bu büyük küresel web yayınlarımızda sizi de aramızda görebiliriz!

Web yayın başlığı: Windows 10 IT Pro Hazırlık – Powered by MVPs

Kayıt için tıklayın!

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap