İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. MSHOWTO, Yeni Logosunu Seçti!

MSHOWTO, Yeni Logosunu Seçti!


’nun yeni logo seçimi anketi sonuçlandı!

Anket sonuçlarına göre son ikiye kalan logolar arasından yaptığımız seçimde MSHOWTO’nun önümüzdeki dönemde kullanacağı logo 3 numaralı tasarım olmuştur.

Yeni renk skalası ve kurulduğu günden (2005) bu yana kullandığı sloganıyla (Çözüm Sanattır!) yolumuza devam ediyoruz.

3 numaralı tasarıma oy verenler arasından yaptığımız çekilişte kazanan talihli takipçimiz (forum sayfasındaki isimlere göre) ise aşağıdaki gibidir.

1. akfslmz (Asil)
2. NDLSR (1. Yedek)
3. yalcin.emik (2. Yedek)

Akfslmz’ın ileteceği adrese “Mile 2 Ethical Hacking” eğitim setini kargo ile gönderiyor olacağız. Kazanan asil ve yedek üyelerin forum sayfasındaki ilgili konuya kendi kullanıcı adı ile kargo adreslerini yazması gerekmektedir.

NOT : 15 gün içinde adres temini yapılmaz ise 1. yedek ve yine aynı durum yaşanması durumunda 2. yedek ile devam edilecektir.

NOT : Logo’nun yaratıcısı Buket Başol’a ayrıca teşekkürler,

Herkese Teşekkürler,

Emre Aydın

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Merhaba Emre Bey,
  1. akfslmz (Asil) hediyesini aldımı bilmiyorum.
  Fakat 2. NDLSR (1. Yedek) olarak adresimi yine de palyaşmak istedim.
  Site yenilenmiş ve ben login olacağım yeri bulamadım. Adresimi de nereye yazacağımı anlamadım.
  Yardımcı olabilir misiniz?
  Teşekkür ederim.

  • Akfslmz bizim ile iletişim kurdu bu hafta eğitim setini kargoya veriyoruz malesef 🙂 temmuz ayı içerisinde yetiştirebilirsek farklı bir cekiliş daha yapacagız. farklı bir eğitim seti hediyemiz daha var sizlere.

 2. 7 sene önce

  Siteniz hayırlı olsun. İlgi alanıma giren makaleler var. PHP ile ilgili yazılar da bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir