İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Teknoloji Sohbetleri – Bu Hafta Koşuyolundayız

MSHOWTO Teknoloji Sohbetleri – Bu Hafta Koşuyolundayız

teknoloji_Konusuyoruz
VidyoConnect

Mshowto yazar ve yöneticileriyle kahve içerek onlarla teknoloji sohbeti yapmak ister misiniz? Mustafa Kara’nın Buluta Geçiş Öncesi Hazırlıkları, Servan Oral’ın Visual Studio 2019 Yeniliklerinden bahsedeceği bu sohbette sizlerde sorularınız, fikirleriniz ile bizlere katılarak daha keyifli bir zaman geçireceğimizi düşünüyoruz.

Bu arada bir kahvenin kırk yıl hatrı varmış atasözünü dikkate alıyor ve kahveleriniz bizden diyoruz J

Görüşmek dileğiyle…

Önemli Not: Lütfen gelmeden önce kayıt olursanız seviniriz. Görüşmenin herhangi bir sebepten dolayı iptal olması durumunda sizlere iletişim kanallarınızdan önceden bilgilendirme yapabiliriz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Harita: Koşuyolu Starbucks Reserve

TAGs: mshowto, teknoloji, teknoloji sohbetleri, mshowto ekibi ile kahve

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 1 sene önce

    Bende katılmaya çalışacağım. Oldukça keyifli olacağını düşünüyorum. Elinize sağlık.

  2. 1 sene önce

    Katılmayı planlıyorum. Güzel bir akşam olacak. 🙂