İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Mshowto Teams Haftası Başlıyor
k_zd_m_

Mshowto Teams Haftası Başlıyor

teamsweek-k
VidyoConnect

Hiç kimsenin beklemediği bir anda gelen ve tüm hayatımızı değiştiren pandemi dönemi her açıdan bizler için farklı bir deneyim oldu ve olmaya da devam ediyor. İçinde bulunduğumuz zor dönem ve sonrasında da iş yapış şekillerimize birçok yeninin geleceğini biliyoruz. Biz de pandeminin başladığı ve hayatımızı etkilediği günlerden itibaren sizlerin hem iş hem de özel hayatını kolaylaştıracak teknolojik çözümleri aralıksız olarak anlatmaya çalıştık. Özellikle evinizden güvenli, hızlı çalışmanıza olanak veren kurumsal çözümlerin yazılarını, webcast’lerini ve etkinliklerini gerçekleştirdik.

Bugün ise Mshowto Topluluğu olarak sizlerden yoğun bir şekilde gelen bir isteği hayata geçiriyor ve tüm hafta boyunca Microsoft Teams ile ilgili paylaşımlar yapacağımızı büyük bir mutlulukla duyurmak istiyoruz. Bu arada şunu hatırlatma da fayda var hali hazırda en çok Türkçe Teams içeriklerine yine portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz 🙂

Konu uzmanı yazarlarımız Serkan Duran, Emre Erbulmuş, Burak Varol ve Cüneyt Ekrem Orhun sizler için bir planlama yaptılar. Gelin bunlara madde madde bakalım.

  • 18 – 24 Mayıs haftası boyunca  #MshowtoTeamsHaftasi ve #MshowtoTeamsWeek etiketi ile paylaşımlar yapacağız.
  • Günde en az 4  bazı günlerde 5 ve üzeri içerik paylaşacağız.
  • Ayrıca konu uzmanlarımız sizler için 27-28-29 Mayıs günleri 3 farklı Teams Live Event plandı. Bunların bilgilerini sizlerle paylaşacağız.
  • Bir hafta da toplam 35 Microsoft Teams içeriğini sizlerle paylaşmış olacağız.

Desteğiniz ve takipleriniz için teşekkür eder ve sağlıklı bir hafta dileriz.

TAGs: Mshowto Teams Week,Mshowto Teams Haftası,Microsoft Teams,Teams,MshowtoTeamsHaftasi,MshowtoTeamsWeek

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap