İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO SQL DAY Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO SQL DAY Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO SQL DAY Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO Topluluğu olarak etkinliklerimize devam ediyoruz ve 28 Şubat 2019 Perşembe günü Yıldız Teknopark’ta sizler için etkinliği düzenliyoruz. Abdullah Kise, Mesut Güneş, Çağlar Özenç ve Baki Abacı’nın konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğe ait detayları aşağıdaki afişte bulabilirsiniz.

Tamamen uygulamalı olarak gerçekleşecek ve kısıtlı sayıda kontenjanın olduğu etkinliğe zaman kaybetmeden kayıt olmanızı öneririz ?

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap