İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO SQL DAY Etkinliğimizi Tamamladık

MSHOWTO SQL DAY Etkinliğimizi Tamamladık

Geçtiğimiz hafta  Yıldız TeknoPark’ta MSHOWTO etkinliğimizi tamamladık. Etkinliğin ilk oturumunda Mesut Güneş SQL Server Transaction Log Analiz oturumu ile sahneye çıktı ve katılımcılara uygulamalı olarak SQL Server Transaction yapısını, CRUD işlemlerinin log analizi gibi konuları gösterdi. Sonraki oturumda Çağlar Özenç ve Baki Abacı SQL Server on Linux konusu ile sahnede yerlerini aldılar ve etkinlik Abdullah Kise’nin Microsoft Machine Learning in -Database oturumu ile tamamlandı.

Ev sahiplikleri için Yıldız TeknoPark’a ve katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz. Sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere.

Sırasıyla Mesut Güneş, Çağlar Özenç, Baki Abacı, Abdullah Kise ve katılımcılarımıza ait fotoğraları aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap