1. Anasayfa
 2. Haberler

MSHowto, Microsoft Türkiye 2011 Bilişim Zirvesinde


1

MSHowto, bu yıl bir yenisinin daha düzenlenecek olan 2011 Microsoft Türkiye bilişim zirvesinde yer alacak. 11 Mart 2011 tarihinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi ile tüm bilişimciler yeni bir deneyim ve paylaşım imkanı ile buluşturuluyor. Zirveye gelen katılımcılar öncelikle konuk konuşmacı olarak davet edilen Prof.Dr.Ulrich Walter’ın araştırmacı astronot olarak yaşadığı uzay deneyimini dinleyecek ve Prof.Dr.Ulrich Walter’ın “Vizyondan Misyona” adlı konuşması ile ulaşılmış başarılarının sırlarını ve deneyimlerini öğrenecekler.

Microsoft iş ortaklarının deneyim ve başarı hikayelerinin de sunulacağı etkinlikte; Geleceğin Çalışma Dünyası, Web Platformu, Dinamik Veri Platformu, İş Kritik Uygulamaları, Uygulama Platformu ve Bulut Bilişim gibi konu başlıkları ile toplam 11 panel sunumu olacak.

Sabah başlayacak olan zirve akşam saatlerine kadar devam edecek ve günün sonundaki değerlendirmeye dahil olan katılımcılar Tolga Çevik’in Komedi dükkanı programına katılabilecekler.

Zirvenin gün boyu devam ettiği süre içerisinde, Microsoft destekli Türkiye’nin en büyük bilişim topluluğu olan MSHowto ailesi olarak bizlerde yerimizi alıyoruz. Etkinlik günü içerisinde siz değerli bilişimcileri etkinlik alanında kurulacak standımıza bekliyoruz.

Ve tabi standımıza gelen herkesi bir de süpriz bekliyor olacak.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Alper Kaynak 1982 yılında İsviçre Winterthur’da doğdu ilk öğrenimini yurt dışında, orta öğrenimini de Eskişehir’de tamamladıktan sonra İktisat ve Bilişim Teknolojileri ve Programlama bölümlerini bitirdi. Microsoft Sistem Mühendisliği, Hp ASE System Mühendisliği ve Cisco eğitimleri ile beraber sektörde kurumsal firmalarının bilgi işlem departmanlarında görev aldıktan sonra, Sentim Bilişim Teknolojileri ve ProLine Bilişim Teknolojileri gibi sektör öncüsü firmalarda destek mühendisi olarak görev yapmış olup, şuanda Bilge Adam Kurumsal, Sistem Platform Danışmanlığı yapmakta ve Microsoft Türkiyede Altyapı Ürünleri Teknoloji Danışmanı olarak çalışmalktadır.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 23/02/2011

  Güzel bir etkinlik olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir