İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO DevOps Day Etkinliğimizi Tamamladık

MSHOWTO DevOps Day Etkinliğimizi Tamamladık

WhatsApp Image 2019-01-10 at 13.42.23 (1)

Dün Yıldız TeknoPark’ta etkinliğimizi tamamladık. Etkinliğin ilk oturumunda Istio ve Knative sunumu ile sahneydi. Sonraki oturumda Jenkins ve Azure Kubernetes Service (AKS) sunumu ile sahnede yerini aldı ve son oturumda Mshowto Topluluğu Yazılım Bölüm Lideri Container’larda Yük Dengeleme ve Reverse Proxy konusu ile etkinliği tamamladı.

Bizlere kapılarını açan Yıldız TeknoPark’a ve katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz. Sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere.

Sırasıyla Taha Ozket, Hakkı Öğretmen ve Mert Yeter’in oturumlarına ait fotoğraları aşağıda bulabilirsiniz.

TAGs: Mshowto Devops, , , ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhaba,

    Sunumların video kayıtları var mı, olacak mı ?