1. Ana Sayfa
  2. Webcast

MSHOWTO – BİTEK Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO – BİTEK Etkinliğine Davetlisiniz
+ - 0

MSHOWTO Topluluğu olarak online etkinliklerimize devam ediyoruz ve bu hafta KOU BİTEK kulübü ile başlattığımız MSHOWTO-BİTEK  Hafasını değerli arkadaşlarımızın 13 Mart 2021 Cumartesi günü saat 19:00’da gerçekleştirecekleri webcast’le tamamlıyoruz.

Geleceğin meslektaşlarımızın geleceğe dair planlarını, şu anki öğrenim hayatlarını ve daha fazlasını kendilerinden dinlemeyi isterseniz sizleri etkinlik saati MSHOWTO Youtube kanalımıza  bekliyoruz.

TAGs: MSHOWTO, BİTEK, MSHOWTO Üniversite, BİTEK Etkinlik

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap