1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 8 Konuk: Mert Aydoğan

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 8 Konuk: Mert Aydoğan

mertaydogan
Ruijie Teknoloji Günü

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin sekizincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Bu hafta yazarlarımızdan Mert Aydoğan‘ı konuk olarak ağırlama fırsatı bulduk. Kendisi raporlama süreçlerinin genel çerçevesini bizlere anlatmaya çalıştı. Big Data, Veri ambarı gibi ilginç konulara değinme fırsatını yakaladık. Kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

Tüm podcastlerimize Spotify üzerinden erişmek için tıklayınız.

 

 

 

 

TAGs: 

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap