1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Microsoft’un Yeni Windows’una İlgi Site Çökertti!

Microsoft’un Yeni Windows’una İlgi Site Çökertti!


Ruijie Teknoloji Günü

Microsoft’un yeni “minik” Windows’u büyük ilgi gördü; ama onlar bile bu kadarını beklemiyordu. Microsoft’un projesine gösterilen ilgi beklenenden çok daha fazla oldu. Her ne kadar site bugün için görüntülenebilir durumda olsa da dün sabah saatlerinde gösterilen ilgiye dayanamayan site çöktü. Microsoft, Serisi ismini kullanarak iPod ve Google Nexus’tan farklı bir strateji izlerken Microsoft’tan Paul Wright sitenin çökmesini gösterilen yoğun ilgiye bağladı.

Wright Twitter hesabında “Beklenmeyen ilgiden ötürü Windows Phone 7 sitesi çökmüş durumda. En kısa zamanda tekrar çalışır hale gelecek” şeklinde bir açıklama yaptı.

Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra tekrar online olan siteye, http://www.windowsphone7series.com/ adresinden ulaşabilirsiniz

Kaynak: chip.com.tr

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap