1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Microsoft’un Yeni Windows’una İlgi Site Çökertti!


0

Microsoft’un yeni “minik” Windows’u büyük ilgi gördü; ama onlar bile bu kadarını beklemiyordu. Microsoft’un Windows Phone 7 projesine gösterilen ilgi beklenenden çok daha fazla oldu. Her ne kadar site bugün için görüntülenebilir durumda olsa da dün sabah saatlerinde gösterilen ilgiye dayanamayan site çöktü. Microsoft, Windows Phone 7 Serisi ismini kullanarak Apple iPod ve Google Nexus’tan farklı bir strateji izlerken Microsoft’tan Paul Wright sitenin çökmesini gösterilen yoğun ilgiye bağladı.

Wright Twitter hesabında “Beklenmeyen ilgiden ötürü Windows Phone 7 sitesi çökmüş durumda. En kısa zamanda tekrar çalışır hale gelecek” şeklinde bir açıklama yaptı.

Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra tekrar online olan siteye, http://www.windowsphone7series.com/ adresinden ulaşabilirsiniz

Kaynak: chip.com.tr

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz