1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. GeekDay Etkinliği Medya Sponsoruyuz

GeekDay Etkinliği Medya Sponsoruyuz

020219_2049_GeekDayEtki1.png

– Bilgisayar Geeklerinin Buluşma Noktası

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan GeekDay 2 Mart Cumartesi günü sizlere birbirinden ilginç konu ve konuşmacılarla buluşma fırsatı sunuyor.

Yapay zekadan siber güvenliğe, arttırılmış gerçeklikten android mimarisine kadar birçok konunun işleneceği bu etkinlik 2 Mart Cumartesi günü 14 oturumda gerçekleşecektir.

Yoksa siz de bilişime ve teknolojiye meraklı olanlardan mısınız?

O zaman tek yapmanız gereken bu ücretsiz ve dolu dolu etkinlik için yerinizi ayırtmak. Detayları buradan görebilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz. ”

TAGs: geekday, , ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap