İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Microsoft’un Bedava Oyunu ile Hem Eğlen Hem Microsoft Office Öğren

Microsoft’un Bedava Oyunu ile Hem Eğlen Hem Microsoft Office Öğren

Microsoft’tan : Bu bedava oyun hem eğlendirecek, hem de bakın ne öğretecek. Microsoft Office eğitimini kolay ve eğlenceli hale getirmek için bir oyun yayınladı. Office sıkıcı olmak zorunda değil, Microsoft’un yayınladığı ücretsiz araç ile seviye atlayarak Office’i daha iyi kullanmayı öğrenmek mümkün. Guitar Hero’dan esinlenilmiş gibi duran farklı oyunlar ve farklı zorluklarda meydan okumalar içeriyor. Word, PowerPoint, Excel için hem 2007, hem de 2010 için mevcut.

Microsoft Office blog’unda yer alan bilgilere göre Ribbon Hero kullanılan ve kullanılmayan özellikleri ölçerek buna göre oyunlar sunuyor. Bu sayede oyuncuların Office’in her yönünü ve özelliğini keşfetmesi, Office’i daha hızlı ve daha verimli kullanması sağlanıyor.

Facebook entegrasyonuyla puanlarınızı da yayınlayarak arkadaşlarınızla yarışmanız mümkün.

Bağlantı: http://www.officelabs.com/ribbonhero

Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98 pbx

Kaynak: veteknoloji.com

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap