1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams’de Bulut Depolama Alanı Ekleme

Microsoft Teams’de Bulut Depolama Alanı Ekleme

teamscloud
VidyoConnect

 

Microsoft Teams, farklı servis sağlayıcıların (Sharepoint, , Dropbox, Box, Google Drive, ShareFile) kurumsal veya kişisel bulut hesaplarınızı bağlayabilirsiniz. Şimdi nasıl yapılacağını birlikte bakalım.

 

Resim-1

Bulut hesabınızı ekleyeceğiniz ekibin kanalındaki “Dosyalar” sekmesini ve ardından “Bulut depolama ekle” tıklıyoruz.

Resim-2

Bulut depolama servis sağlayıcı listesi karşımıza geliyor listede hangi bulut hesabını eklemek istiyorsanız seçerek devam edin ben Google Drive seçimi ile devam ediyorum.

Resim-3

Google hesap bilgileri girişi ekranına kullanıcı hesap bilgilerimizi girişini yaparak devam ediyoruz.

Resim-4

Google Drive hesabımı kısa sürede ve sorunsuz. Dosyalar sekmesine bağlamış oluyoruz.

 

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs: Microsoft Teams’de Bulut Depolama Alanı EklemeMicrosoft Teams’de Cloud Depolama Alanı Ekleme,Teams Depolama alanı,Teams Cloud,Teams google drive,Microsoft Teams Kullanıcı Analizi ve Raporlama Özelliği,Teams Raporlama,Teams arama,Teams ,Teams yönetimi,Teams Analiz yönetimi,Teams kullancı raporlama,Teams detaylı rapor,Teams üye ekle,Teams üye kaldırma,Teams ekip oluşturma,Teams kanal oluşturma,Teams nasıl yönetilir,Temas yönetim,Teams meşgul,Teams kullanıcı meşgul

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap