1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams Priority Access Özelliği

Microsoft Teams Priority Access Özelliği

ttt999
Ruijie Teknoloji Günü

 Microsoft Teams Priority Access “Rahatsız Etme” durumuna alıp önceliği olan kişilerden mesaj almaya devam edebilirsiniz.


Resim-1

Teams Ayarlarından Gizlilik (Privacy) sekmesi içerisinden size her zaman bildirim gönderecek kişiler ayarlayabilirsiniz.


Resim-2

Sağ üst köşede bulunan profil simgesini tıklayın.


Resim-3

Gizlilik- Öncellikli erişimi yönet seçimi ile devam edelim.


Resim-4

Rahatsız etme durumunda iken bildirim alacağınız kişiyi ekleyin. Bu şekilde size her zaman bildirim gönderecek kişiler ayarlayabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs: Microsoft Teams Priority Access Özelliği,Teams Priority Access,Teams arama,Teams ,Teams yönetimi,Teams ekip yönetimi,Teams meşgul,Teams kanal ekleme,Teams üye ekle,Teams üye 30kaldırma,Teams ekip oluşturma,Teams kanal oluşturma,Teams nasıl yönetilir,Temas yönetim,Teams meşgul,Teams kullanıcı meşgul

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap