1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Office 365
  3. Microsoft Teams Outlook’ta Paylaş Özelliği

Microsoft Teams Outlook’ta Paylaş Özelliği

outlookteams
VidyoConnect

Microsoft Teams ile Ekipler içinden, bir sohbet kopyasını veya kanal konuşmasını Outlook‘ta paylaş özelliği ile e-posta olarak da paylaşabilirsiniz.

Resim-1

Teams’de Outlook’tan paylaşacağımız özel sohbetin veya kanal görüşmesinin gönderiler sekmesinden sağ üste köşede “…” tıklıyoruz.

Resim-2

Menü penceresinden Outlook’tan paylaşı seçiyoruz.

Resim-3

Outlook yeni ileti penceresi karşımıza gönderime hazır gelecektir. Göndermek istediğimiz kullanıcıları yazarak iletiyi gönderiyoruz.


Resim-4

Web üzerinde bu özelliği kullanmanız için Office365 panelinden Outlook ‘un etkinleştirilmiş olması gerekir. Kapatılmışsa, ekipte Outlook ‘tan Paylaş seçeneği görüntülenmez. Kullanıcı Posta kutusu özellikleri sayfasında Posta Kutusu Özellikleri’ni ve E-posta bağlantısını etkinleştirin. Outlook ‘tan Paylaş özelliği şu anda cep telefonunda desteklenmiyor.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar        

www.mshowto.org

TAGs:Microsoft Teams Outlook’ta Paylaş Özelliği,Teams Outlook’ta Paylaş Özelliği,Teams mail gönderme,Teams mail paylaşma,Teams Outlook mail gönderme,Teams outlook mail paylaşma,Microsoft Teams Outlook entegrasyonu,Teams,Microsoft Teams

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap