1. Anasayfa
 2. Haberler

İşte Microsoft’un Mağazası


0

Microsoft’un yeni mağazası Apple’ı kıskandıracak kadar güzel. İşte bir araya gelen konseptler. Microsoft’un yeni perakende mağazalarının neye benzeyeceği merak ediyordu. En son sızıntıya göre anlaşılıyor ki yeni Microsoft mağazaları Apple Store’ları sıkıcı gösterecek kadar renkli. Microsoft’un, Apple Store’un en iyi özelliklerini, Sony tarzını ve diğer marka bayraktarlığı yapan müthiş tasarımlı mağazaların en iyi yönlerini birleştiren bu tasarımı sahte olamayacak kadar detaylı. Zaten sızıntıdan sonra Microsoft bir açıklama yaptı: “Yaratıcı ajanslara yaptığımız sunumların bir parçası olarak erken dönem prototipleri ve konseptleri paylaştık. Ancak en son karar verilmedi. Mağazaları sonbaharda açmak için çalışıyoruz ve her şey yolunda gidiyor.”

Özelliklerin başında bütün mağaza duvarlarını kaplayan ve çeşitli mesajlar gösteren dev dijital medya duvarları geliyor. Dev ekranlarda bol bol demo oynanacak. Project Natal ve gizli mobil projesi Pink için dev demo gösterimleri planlıyorlar.

Windows 7, Windows Media Center, Windows Mobile ve netbooklar için ayrı sahneler yer alacak. Answers Bar isimli bir yerde Apple’ın Genius Bar’ına benzer bir şekilde uzman tavsiyesi almak mümkün olacak. Burada kullanıcılar bütün sorularına cevap alabilecek. Dahası özel bir Microsoft alışveriş çantası olacak ve hizmette son nokta olarak ücret karşılığı doğum günü kutlamak mümkün olacak.

Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98 pbx

Kaynak: veteknoloji.com

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir